Bilişim Danışmanlığı

Bilişim danışmanlığı hizmetimiz, sektör içerisindeki üretici veya iş ortaklarının en temel ihtiyaçları olan müşterilerine sunulan hizmet kalitesini arttırmak ve çeşitlendirmek için sunduğumuz bir hizmettir.

Bu hizmetin temel amacı üretici veya iş ortağımız ile bir olup müşteri tarafındaki memnuniyeti maksimum düzeye çıkarmaktır. Pek çok farklı ölçekteki müşterinin içerisinde bulunduğu sektör ve onun dinamikleri düşünüldüğü zaman buna uygun bir kadro ile müşteri gereksinimlerini iyi anlayacak ve en iyi çözümleri sunacak bir hizmet modeli sunmaktayız

Bilişim Danışmanlığı
Bulut Bilişim Hizmetleri

Bulut Bilişim Hizmetleri

Şirketlerin değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak teknolojinin nimetlerinden maksimum faydayı sağlaması kendi sektörlerindeki rekabet güçlerini arttırmalarını sağlayacaktır.

Sürekli olarak daralan mevcut yerel veya global pazardaki rekabetten önde çıkmak için bulut bilişim sağladığı teknolojik avantajları iyi kullanmak gereklidir. Dünya üzerinde başarılı iş modellerini incelediğiniz zaman çoğu için doğru modeli odaklandıkları iş konu dışındaki iş ihtiyaçlarını outsource etmek olduğunu görüyoruz.

Güvenlik Hizmetleri

Günümüzde güvenlik alanındaki yenilikleri takip etmek, edinmek, kurgulamak ve işletmek bir hayli zorlaştı. Çünkü her geçen gün kötü niyetli kişilerin bu alandaki motivasyonu ve kazancı artmaktadır.

Bu nedenle sürekli olarak değişen ve gelişen ataklar ile karşı karşıya kalmaktayız. Bunun ana nedeni sürekli olarak dijitalleşme oranı artan Dünyamızın değerli verilerinin merkezileşen alt yapılar ile beraber tehlikeli bir ortama sürüklendiğini görüyoruz.

Güvenlik Danışmanlığı
İş Sürekliliği Hizmetleri

İş Sürekliliği Hizmetleri

Gerçek anlamda iş sürekliliği çok ciddi bir iştir. Günü sonunda iş sürekliliğine büyük küçük her ölçekten şirketin ihtiyacı olmasına karşın şirketlerin bu iş ihtiyaçlarının uzman bir kadro tarafından değerlendirilmesi ve doğru bir iş sürekliliği planı ile yatırımı yapılması gereklidir.

IT Stack olarak büyük veya küçük ölçekli her firma için gerçek iş ihtiyaçları doğrultusunda uygun bir senaryo hazırlamaktayız. Bu sayede kobi ve benzeri şirketler için uygun bütçeli ve onların iş ihtiyaçlarına hitap eden çözümler ile içinde bulunduğu sektörün dinamiklerine uygun bir iş sürekliliği projesi gerçekleştirebiliriz.

Network Hizmetleri

Günümüzde her ne kadar bulut bilişim popülerliğini korusa da yada sunucu sistemlerine baktığınız zaman Hibrid mimarileri görsek te network her zaman sahip olduğu kritik konumunu korumaktadır.

Bu nedenle her işin temelinde yatan network konusu bizim için çok değerli. IT Stack olarak biliyoruz ki tüm başarılı projelerin temelinde sağlam ve güvenli çalışan network alt yapısı vardır. Bu nedenle özellikle güvenlik odaklı bir bakış açısı ile kablolu ve kablosuz tüm network operasyonlarında uzman kadromuz ile sizlere destek vermekteyiz.

Network Hizmetleri
Sanallaştırma Hizmetleri

Sanallaştırma Hizmetleri

Sanallaştırma denilince ilk akla sunucu sanallaştırması gelmesine karşın bizler için sanallaştırma pek çok anlam ifade ediyor.

Evet sunucu sanallaştırma bulut teknolojilerinin de temelinde olduğu için her zaman çok değerli olup bizimde çok ciddi yatırım yaptığımız bir alandır. Ancak sunucu sanallaştırma yanında özellikle katma değerli hizmetler olan oturum sanallaştırma, uygulama sanallaştırma gibi hatta sunucu sanallaştırmanın üst katmanları olan konteynır gibi alanlarda hizmetler sunmaktayız.

Veri Depolama & Yedekleme Hizmetleri

Veri şirketlerin en değerli varlığı, durum böyle olunca veriye erişimin denetlenmesi veya kısıtlanması kadar veriyi ulaşılabilir yapmakta önemlidir.

Bu nedenle verilerinizi en doğru ortamlarda saklamanız gereklidir. Doğru iş ihtiyacı için doğru depolama ürünleri almak, büyüme oranlarını hesaplamak, olası iş sürekliliği senaryoları için mevcut ürünün yeterli özelliklerinin olmasını ön görmek, toplam sahip olma kadar işletme ve bakım maliyetlerini hesaplamak veri depolama iş yükleri için çok önemlidir.

Veri Depolama & Yedekleme Hizmetleri
Veri Merkezi Çözümleri Hizmetleri

Veri Merkezi Çözümleri Hizmetleri

IT Stack olarak iş ortaklarımıza müşterilerinin tüm iş ihtiyaçlarını karşılayacak ve endüstri standartlarına uygun veri merkezi çözümleri sunmaktayız.

Kurumların kendi veri merkezlerini kurup yönetmeleri yerine, bir veri merkezi hizmet sağlayıcıdan hizmet almayı tercih ettikleri gözlenmektedir, işte bu noktada ITSTACK devreye girerek size en uygun veri merkezi çözümü ile buluşturmaktadır.

Birleşik İletişim ve Mesajlaşma Hizmetleri

İletişim teknolojilerinin hızla gelişmesi ve yaygınlaşması ve mobil iletişim altyapısının her geçen gün büyümesi kurumsal düzeyde iş yapış şekillerine de etki etmeye devam ediyor.

Sosyal ağları da içerisini alan yeni çalışma modelleri gelişim gösteriyor. Kurumsal mobil kullanıcı sayısı her geçen gün artarken, bu kullanıcıların yönetim öneminin artması ve farklı iş gereksinimlerinin oluşmasına neden oluyor. İletişim telnolojilerinin üst düzeyde kullanılması verimliliğin artması, daha iyi zaman yönetimi ve operasyonel maliyetlerin azaltılması gibi bir çok katma değer elde edilmesini sağlıyor. ITSTACK, Birleşik İletişim ve Mesajlaşma çözümlerini kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel ekipleriyle projelendirerek uygulama hizmetlerini de sağlamaktadır.

Birleşik İletişim ve Mesajlaşma

Çözümlerimizi beğendiniz mi?

Siz de bu çözümlerden faydalanmaya başlamak için lütfen aşağıdaki formdan bize ulaşın. En kısa sürede konusunda uzman danışmanlarımız sizinle iletişim kuracaktır.