Kuruluşumuzun arkasındaki hikaye

ITSTACK Bilgi Sistemleri 2018 yılında bilişim sektöründe alışılagelmiş kalıpların dışına çıkarak “kuruma özel hedeflenen danışmanlık bakış açısı ile taleplerinize çözümsel yaklaşım sergileyen” bir yaklaşıma sahip yeni nesil sistem entegratörü olarak kurulmuştur. Amacımız bilişim sektörü içerisindeki üreticilerin, distributorlerin, iş ortaklarının ve müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ve özellikle uzmanlık gerektiren konularda danışmanlık, kurulum, ürün ve lisans tedariği, eğitim gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Bu hizmeti sunarken en önemli hedefimiz sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve sektöre bir katma değer sağlamasıdır. Buradan yola çıkarak özellikle katma değerli projelerde ihtiyaç duyulan ve sektördeki en büyük açıklardan birisi olan uzman personelleri bünyemizde bulundurmaktayız.

Doğru işe Doğru Kişi

BIG4

Doğru işe doğru kurum/kişi bakış açısı ile taleplerinize çözümsel yaklaşım sergilemek için yanınızdayız.

Hakan UZUNER
Hakan UZUNERITSTACK
2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım.
Ümit SEYHAN
Ümit SEYHANUnifytech
2013 yılından itibaren ise Microsoft’un bulut bilişim alanında danışmanlık yapmaya başladım. 2013 yılından günümüze kadar birçok kurumsal firmanın bulut bilişim mimarisini tasarlayıp, aynı zaman da geçiş süreçlerinde aktif olarak rol aldım. Sahip olduğum bu tecrübeler ile Microsoft bulut bilişim alanında UnifyTech Bilgi Sistemleri firmasında Founder & Cloud Solution Architect olarak görevime devam etmekteyim. Aynı zaman da ÇözümPark Bilişim Portalında Portal Yöneticisi olarak aktif rol almaktayım.
Gökhan YÜCELER
Gökhan YÜCELERInfinitum IT
Profesyonel iş hayatına 2006 yılında, bilgi güvenliği uzmanı olarak başlayan Gökhan Yüceler, Bu süreç boyunca, GIAC,Python , GPEN, CEH Certified Ethical Hacker sertifikasyonlarına sahip olmuştur. Kariyer hayatı boyunca KOÇ Holding, Sales Force(CA), Eczacıbaşı Holding gibi kuruluşların bünyesinde bilgi güvenliği uzmanı, adli bilişim uzmanı, mavi/kırmızı ekip uzmanı ve yöneticiliği gibi pozisyonlarda çalıştıktan sonra Infinitum Bilgi Sistemleri adlı bilgi güvenliği şirketinin kurucu ortağı olarak profesyonel iş yaşantısına devam etmekte olan Gökhan Yüceler, aktif olarak Amerika, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Fransa ve Türkiye’de bir çok etkinliklerde konuşmacı olarak görev almaktadır.
Serkan UZUNER
Serkan UZUNERLeadPro
2004 yılından beri bilişim sektöründe olan Serkan UZUNER; Microsoft sistemleri, güvenlik, izleme, otomasyon ve raporlama konularında dikey uzmanlığa sahiptir. Eğitim, Danismanlik ve IT operasyonu, yöneticilik gibi tüm alanlarda görev al mistir. 2018 yılından bu yana kurucusu olduğu LeadPro Danışmanlık şirketinde çalışmalarına devam etmektedir.
İş Ortağımız olmak ister misiniz?

Özel, Çalışkan ve Eğlenceli misiniz? Bize katıl!

BIG4 ekiplerinin sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Sizi; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

Özel, Çalışkan ve Eğlenceli misiniz? Bize katıl!

BIG4 ekiplerinin sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Sizi; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

İş Ortağımız olmak ister misiniz?

Beklentilerinizi projelere dönüştürelim

Hangi teknoloji yada bakış açısına sahip olursanız olun ITSTACK ile bilgi teknolojileri alanında istediğiniz danışmanlığa sahip olabilirsiniz. Teklif için bizimle hemen iletişime geçin.